Sąd Rejonowy w Chełmie

Aktualnie znajdujesz się na:

Data (dd-mm-yyyy)

Ilość rekordów w bazie

805
Sygnatura Data Sala Wydział Przewodniczący
II K 124/20 2020-06-09
10:30
- II Wydział Karny Katarzyna Ferenszkiewicz - Snopek
III RC 47/20 2020-06-09
11:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Piłat -Świś
III RC 39/20 2020-06-09
12:15
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Piłat -Świś
II K 880/18 2020-06-09
13:00
- II Wydział Karny Grzegorz Oziemczuk
VII K 205/20 2020-06-09
09:00
IX VII Wydział Karny Adrian Zbiciak
I Ns 469/19 2020-06-10
09:00
6 I Wydział Cywilny Anna Choma
III RNs 17/20 2020-06-10
13:50
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Piłat -Świś
III Nsm 650/19 2020-06-10
11:00
1 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Agnieszka Wiśniewska
I Co 1129/19 2020-06-10
12:10
6 I Wydział Cywilny Anna Choma
III Nsm 651/19 2020-06-10
11:30
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Piłat -Świś
III Nsm 449/19 2020-06-10
12:15
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Piłat -Świś
III Nsm 125/20 2020-06-10
12:50
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Piłat -Świś
II K 851/19 2020-06-10
13:30
- II Wydział Karny Katarzyna Ferenszkiewicz - Snopek
I C 143/19 2020-06-10
11:15
6 I Wydział Cywilny Anna Choma
II K 867/19 2020-06-10
12:20
- II Wydział Karny Grzegorz Oziemczuk
II K 35/20 2020-06-10
10:00
- II Wydział Karny Katarzyna Ferenszkiewicz - Snopek
II W 32/20 2020-06-10
14:00
- II Wydział Karny Katarzyna Ferenszkiewicz - Snopek
I C 234/19 2020-06-10
11:45
6 I Wydział Cywilny Anna Choma
II W 869/19 2020-06-10
11:00
- II Wydział Karny Katarzyna Ferenszkiewicz - Snopek
III RC 233/19 2020-06-10
09:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Piłat -Świś
I Co 144/20 2020-06-10
13:00
6 I Wydział Cywilny Anna Choma
II K 167/20 2020-06-10
09:00
- II Wydział Karny Grzegorz Oziemczuk
III RC 433/19 2020-06-10
13:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Piłat -Świś
VII K 429/15 2020-06-10
12:00
- VII Wydział Karny Agnieszka Aurzecka - Abramowicz
II W 59/20 2020-06-10
14:15
- II Wydział Karny Grzegorz Oziemczuk
I C 800/19 2020-06-10
11:30
6 I Wydział Cywilny Anna Choma
III Nsm 426/19 2020-06-10
12:00
1 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Agnieszka Wiśniewska
II K 796/19 2020-06-10
12:00
- II Wydział Karny Katarzyna Ferenszkiewicz - Snopek
III RC 12/20 2020-06-10
10:00
1 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Agnieszka Wiśniewska
III RC 369/19 2020-06-10
11:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Piłat -Świś
II K 767/19 2020-06-10
09:00
- II Wydział Karny Katarzyna Ferenszkiewicz - Snopek
III RC 245/15 2020-06-10
10:20
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Piłat -Świś
III Nkd 136/19 2020-06-10
14:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Anna Piłat -Świś
II K 669/19 2020-06-10
11:00
- II Wydział Karny Grzegorz Oziemczuk
III Nsm 617/18 2020-06-10
14:00
1 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Agnieszka Wiśniewska
II K 850/19 2020-06-10
13:30
- II Wydział Karny Grzegorz Oziemczuk
I Ns 457/19 2020-06-10
10:00
6 I Wydział Cywilny Anna Choma
III Nsm 74/20 2020-06-10
13:00
1 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Agnieszka Wiśniewska
III Nsm 176/20 2020-06-10
09:00
1 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Agnieszka Wiśniewska
II K 23/17 2020-06-11
13:30
- II Wydział Karny Marek Woliński
II K 522/19 2020-06-11
11:30
- II Wydział Karny Marek Woliński
II K 753/18 2020-06-11
12:30
- II Wydział Karny Marek Woliński
II K 526/19 2020-06-11
09:00
- II Wydział Karny Marek Woliński
II K 836/18 2020-06-12
12:00
- II Wydział Karny Marek Woliński
II K 758/19 2020-06-12
14:00
- II Wydział Karny Marek Woliński
II W 508/19 2020-06-12
11:15
- II Wydział Karny Marek Woliński
II K 769/18 2020-06-12
09:00
- II Wydział Karny Marek Woliński
II K 471/18 2020-06-12
13:00
- II Wydział Karny Marek Woliński
II K 273/19 2020-06-12
12:45
- II Wydział Karny Marek Woliński
II K 722/19 2020-06-12
10:30
- II Wydział Karny Marek Woliński
do góry