Sąd Rejonowy w Chełmie
Data (dd-mm-yyyy)

Ilość rekordów w bazie

805
Sygnatura Data Sala Wydział Przewodniczący
I C 876/20 2021-03-01
10:00
5 I Wydział Cywilny Marta Bojarska
VII W 848/19 2021-03-01
12:00
IV VII Wydział Karny Olga Grabowska-Szymanek
II K 585/18 2021-03-01
11:45
- II Wydział Karny Grzegorz Oziemczuk
I Ns 774/20 2021-03-01
13:50
5 I Wydział Cywilny Marta Bojarska
III RC 123/17 2021-03-01
10:50
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Leszek Breś
I C 89/21 2021-03-01
09:20
5 I Wydział Cywilny Marta Bojarska
VII K 681/20 2021-03-01
09:00
VIII VII Wydział Karny Anna Sobczuk
I C 90/21 2021-03-01
12:20
5 I Wydział Cywilny Marta Bojarska
II W 470/19 2021-03-01
14:00
- II Wydział Karny Grzegorz Oziemczuk
II K 365/20 2021-03-01
09:00
- II Wydział Karny Grzegorz Oziemczuk
III RNs 17/21 2021-03-01
13:30
1 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Agnieszka Wiśniewska
VII K 618/20 2021-03-01
09:15
IV VII Wydział Karny Olga Grabowska-Szymanek
II K 101/20 2021-03-01
12:00
- II Wydział Karny Grzegorz Oziemczuk
III RC 321/19 2021-03-01
14:00
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Leszek Breś
II K 202/16 2021-03-01
09:00
- II Wydział Karny Marek Woliński
I C 796/20 2021-03-01
11:30
5 I Wydział Cywilny Marta Bojarska
III Nkd 9/21 2021-03-01
12:00
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Leszek Breś
III Nsm 669/20 2021-03-01
14:00
1 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Agnieszka Wiśniewska
II K 678/20 2021-03-01
10:00
- II Wydział Karny Marek Woliński
VII K 628/20 2021-03-01
12:30
VIII VII Wydział Karny Anna Sobczuk
II K 693/20 2021-03-01
12:00
- II Wydział Karny Marek Woliński
VII K 869/20 2021-03-01
13:00
IV VII Wydział Karny Olga Grabowska-Szymanek
I Ns 778/20 2021-03-01
13:00
5 I Wydział Cywilny Marta Bojarska
II K 642/20 2021-03-01
13:00
- II Wydział Karny Marek Woliński
III RC 294/20 2021-03-01
09:15
1 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Agnieszka Wiśniewska
III Nsm 534/20 2021-03-01
12:15
1 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Agnieszka Wiśniewska
II K 594/20 2021-03-01
11:00
- II Wydział Karny Grzegorz Oziemczuk
III Nsm 723/20 2021-03-01
09:00
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Leszek Breś
I Co 181/20 2021-03-01
14:10
5 I Wydział Cywilny Marta Bojarska
III Nsm 718/20 2021-03-01
14:00
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Leszek Breś
II K 765/18 2021-03-01
13:15
- II Wydział Karny Grzegorz Oziemczuk
VII K 821/20 2021-03-01
09:30
IV VII Wydział Karny Olga Grabowska-Szymanek
II K 695/20 2021-03-01
11:30
- II Wydział Karny Marek Woliński
II K 836/18 2021-03-01
09:00
- II Wydział Karny Marek Woliński
III Nsm 406/20 2021-03-01
11:15
1 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Agnieszka Wiśniewska
III Nsm 722/20 2021-03-01
09:10
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Leszek Breś
III RNs 352/20 2021-03-01
13:30
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Leszek Breś
I Ns 750/20 2021-03-01
10:40
5 I Wydział Cywilny Marta Bojarska
I Ns 213/20 2021-03-01
14:20
5 I Wydział Cywilny Marta Bojarska
III Nsm 508/20 2021-03-01
13:00
1 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Agnieszka Wiśniewska
VII K 896/20 2021-03-01
14:00
IV VII Wydział Karny Olga Grabowska-Szymanek
III Nkd 8/21 2021-03-01
09:50
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Leszek Breś
III RC 97/20 2021-03-01
10:15
1 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Agnieszka Wiśniewska
II K 542/20 2021-03-01
10:00
- II Wydział Karny Grzegorz Oziemczuk
III Nsm 77/21 2021-03-01
12:30
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Leszek Breś
II K 565/19 2021-03-01
12:15
- II Wydział Karny Grzegorz Oziemczuk
VII W 115/20 2021-03-01
10:00
VIII VII Wydział Karny Anna Sobczuk
I C 496/20 2021-03-02
09:00
5 I Wydział Cywilny Arkadiusz Zawiślak
II K 632/19 2021-03-02
09:00
- II Wydział Karny Katarzyna Ferenszkiewicz - Snopek
I C 756/20 2021-03-02
10:00
3 I Wydział Cywilny Katarzyna Pijanowska-Mikołajczak

Wybierz Strony

do góry