Sąd Rejonowy w Chełmie
Data (dd-mm-yyyy)

Liczba rekordów w bazie

661
Sygnatura Data Sala Wydział Przewodniczący
VII K 721/21 2022-04-11
11:30
IV VII Wydział Karny Olga Grabowska
II K 531/21 2022-04-11
09:00
III II Wydział Karny Marek Woliński
VII K 177/21 2022-04-11
12:00
VIII VII Wydział Karny Anna Sobczuk
VII K 877/21 2022-04-11
15:10
IV VII Wydział Karny Olga Grabowska
II K 681/21 2022-04-11
10:00
III II Wydział Karny Marek Woliński
I Ns 677/21 2022-04-11
13:00
5 I Wydział Cywilny Marta Bojarska
II K 77/22 2022-04-11
09:00
III II Wydział Karny Marek Woliński
VII K 59/22 2022-04-11
09:45
IV VII Wydział Karny Olga Grabowska
VII K 919/21 2022-04-11
15:10
IV VII Wydział Karny Olga Grabowska
I Ns 756/21 2022-04-11
14:15
6 I Wydział Cywilny Edyta Kielasińska
III RC 397/21 2022-04-11
12:00
1 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Agnieszka Wiśniewska
II K 412/21 2022-04-11
13:00
II II Wydział Karny Anna Baran
III RC 390/21 2022-04-11
10:00
1 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Agnieszka Wiśniewska
II K 548/21 2022-04-11
12:00
III II Wydział Karny Marek Woliński
III Nkd 166/21 2022-04-11
09:10
1 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Agnieszka Wiśniewska
VII K 821/21 2022-04-11
14:30
VIII VII Wydział Karny Anna Sobczuk
III Nsm 81/22 2022-04-11
14:45
1 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Agnieszka Wiśniewska
VII K 898/21 2022-04-11
11:10
VIII VII Wydział Karny Anna Sobczuk
VII K 941/21 2022-04-11
14:00
VIII VII Wydział Karny Anna Sobczuk
VII Kp 582/21 2022-04-11
14:30
IV VII Wydział Karny Olga Grabowska
VII K 548/21 2022-04-11
13:30
IV VII Wydział Karny Olga Grabowska
III RC 268/20 2022-04-11
11:00
1 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Agnieszka Wiśniewska
VII K 584/21 2022-04-11
10:10
VIII VII Wydział Karny Anna Sobczuk
III RNs 77/22 2022-04-11
11:20
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Leszek Breś
III Nkd 103/21 2022-04-11
13:00
1 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Agnieszka Wiśniewska
I Ns 115/21 2022-04-11
12:15
6 I Wydział Cywilny Edyta Kielasińska
VII K 729/21 2022-04-11
14:30
VIII VII Wydział Karny Anna Sobczuk
I Co 498/21 2022-04-11
11:00
5 I Wydział Cywilny Marta Bojarska
I C 60/22 2022-04-11
11:30
5 I Wydział Cywilny Marta Bojarska
VII K 42/22 2022-04-11
09:15
IV VII Wydział Karny Olga Grabowska
III Nsm 702/20 2022-04-11
14:30
1 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Agnieszka Wiśniewska
I Ns 583/21 2022-04-11
09:00
6 I Wydział Cywilny Edyta Kielasińska
I C 707/19 2022-04-11
10:20
5 I Wydział Cywilny Marta Bojarska
I Ns 174/22 2022-04-11
11:30
6 I Wydział Cywilny Edyta Kielasińska
III RC 343/21 2022-04-11
09:00
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Leszek Breś
I C 799/21 2022-04-11
12:00
5 I Wydział Cywilny Marta Bojarska
I Ns 154/21 2022-04-11
09:00
5 I Wydział Cywilny Marta Bojarska
II K 464/21 2022-04-11
10:00
II II Wydział Karny Anna Baran
I Ns 246/21 2022-04-11
14:30
- I Wydział Cywilny Marta Bojarska
III RNs 74/22 2022-04-11
11:10
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Leszek Breś
I C 587/21 2022-04-11
10:45
6 I Wydział Cywilny Edyta Kielasińska
II K 89/22 2022-04-11
11:00
III II Wydział Karny Marek Woliński
VII K 18/21 2022-04-11
10:30
IV VII Wydział Karny Olga Grabowska
I Ns 205/21 2022-04-11
13:30
6 I Wydział Cywilny Edyta Kielasińska
VII K 938/21 2022-04-11
11:45
IV VII Wydział Karny Olga Grabowska
III RNs 66/22 2022-04-11
11:00
4 III Wydział Rodzinny i Nieletnich Leszek Breś
II Ko 32/22 2022-04-12
13:15
- II Wydział Karny Marek Wiśniewski
III RNs 42/22 2022-04-12
13:30
- III Wydział Rodzinny i Nieletnich Katarzyna Babij
I C 105/22 2022-04-12
09:45
5 I Wydział Cywilny Arkadiusz Zawiślak
I C 174/22 2022-04-12
10:50
5 I Wydział Cywilny Arkadiusz Zawiślak
do góry