Sygnatura | Data | Sala | Wydział | Przewodniczący |
---|---|---|---|---|
I Ns 721/23 | 2024-04-17 09:30 |
6 | I Wydział Cywilny | Anna Baran |
III Nsm 699/23 | 2024-04-17 12:00 |
1 | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | Agnieszka Wiśniewska |
I C 26/24 | 2024-04-17 10:45 |
5 | I Wydział Cywilny | Magdalena Flis |
I C 678/23 | 2024-04-17 14:00 |
5 | I Wydział Cywilny | Magdalena Flis |
I Ns 883/23 | 2024-04-17 13:00 |
6 | I Wydział Cywilny | Anna Baran |
I Ns 218/23 | 2024-04-17 09:00 |
5 | I Wydział Cywilny | Magdalena Flis |
I C 669/23 | 2024-04-17 10:30 |
6 | I Wydział Cywilny | Anna Baran |
II K 533/23 | 2024-04-17 09:00 |
III | II Wydział Karny | Katarzyna Ferenszkiewicz - Snopek |
I C 116/23 | 2024-04-17 14:15 |
5 | I Wydział Cywilny | Magdalena Flis |
I Ns 219/24 | 2024-04-17 12:30 |
5 | I Wydział Cywilny | Magdalena Flis |
I Ns 50/24 | 2024-04-17 08:50 |
- | I Wydział Cywilny | Magdalena Flis |
III Nsm 587/23 | 2024-04-17 13:55 |
- | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | Agnieszka Wiśniewska |
VII K 388/23 | 2024-04-17 09:30 |
VIII | VII Wydział Karny | Ewelina Lewczuk - Zembrzycka |
I C 5/24 | 2024-04-17 13:30 |
6 | I Wydział Cywilny | Anna Baran |
II K 477/23 | 2024-04-18 10:20 |
- | II Wydział Karny | Marek Woliński |
III RC 214/23 | 2024-04-18 09:00 |
1 | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | Joanna Paszkiewicz |
VII K 617/23 | 2024-04-18 12:30 |
VIII | VII Wydział Karny | Olga Grabowska |
II K 459/23 | 2024-04-18 14:30 |
II | II Wydział Karny | Grzegorz Oziemczuk |
II K 464/23 | 2024-04-18 12:00 |
II | II Wydział Karny | Grzegorz Oziemczuk |
I C 175/24 | 2024-04-18 11:00 |
5 | I Wydział Cywilny | Arkadiusz Zawiślak |
I Ns 169/24 | 2024-04-18 14:10 |
3 | I Wydział Cywilny | Marta Bojarska |
VII K 70/24 | 2024-04-18 09:30 |
VIII | VII Wydział Karny | Olga Grabowska |
I Ns 727/21 | 2024-04-18 08:45 |
5 | I Wydział Cywilny | Arkadiusz Zawiślak |
I C 652/23 | 2024-04-18 10:30 |
5 | I Wydział Cywilny | Arkadiusz Zawiślak |
I C 542/23 | 2024-04-18 12:10 |
5 | I Wydział Cywilny | Arkadiusz Zawiślak |
I C 96/24 | 2024-04-18 09:20 |
5 | I Wydział Cywilny | Arkadiusz Zawiślak |
I C 34/24 | 2024-04-18 11:50 |
5 | I Wydział Cywilny | Arkadiusz Zawiślak |
I Ns 700/23 | 2024-04-18 09:00 |
3 | I Wydział Cywilny | Marta Bojarska |
I Ns 356/23 | 2024-04-18 08:50 |
5 | I Wydział Cywilny | Arkadiusz Zawiślak |
III RNs 134/24 | 2024-04-18 14:00 |
1 | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | Joanna Paszkiewicz |
II K 83/24 | 2024-04-18 13:30 |
II | II Wydział Karny | Grzegorz Oziemczuk |
I C 79/24 | 2024-04-18 10:00 |
5 | I Wydział Cywilny | Arkadiusz Zawiślak |
II W 130/23 | 2024-04-18 10:15 |
- | II Wydział Karny | Marek Woliński |
I C 76/24 | 2024-04-18 11:00 |
5 | I Wydział Cywilny | Arkadiusz Zawiślak |
I C 19/24 | 2024-04-18 10:45 |
5 | I Wydział Cywilny | Arkadiusz Zawiślak |
III Nsm 49/24 | 2024-04-18 12:30 |
1 | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | Joanna Paszkiewicz |
I C 171/24 | 2024-04-18 09:10 |
5 | I Wydział Cywilny | Arkadiusz Zawiślak |
VII K 39/21 | 2024-04-18 10:00 |
IX | VII Wydział Karny | Anna Sobczuk |
II K 66/22 | 2024-04-18 09:00 |
II | II Wydział Karny | Grzegorz Oziemczuk |
I Ns 39/24 | 2024-04-18 12:00 |
3 | I Wydział Cywilny | Marta Bojarska |
III Nkd 30/24 | 2024-04-18 08:30 |
1 | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | Joanna Paszkiewicz |
II K 186/23 | 2024-04-18 09:10 |
- | II Wydział Karny | Marek Woliński |
II K 540/23 | 2024-04-18 11:00 |
- | II Wydział Karny | Marek Woliński |
II W 33/24 | 2024-04-18 12:00 |
II | II Wydział Karny | Grzegorz Oziemczuk |
VII W 474/23 | 2024-04-18 10:00 |
VIII | VII Wydział Karny | Olga Grabowska |
VII K 548/23 | 2024-04-18 13:20 |
VIII | VII Wydział Karny | Olga Grabowska |
II K 592/22 | 2024-04-18 12:00 |
- | II Wydział Karny | Marek Woliński |
I C 371/23 | 2024-04-18 12:00 |
3 | I Wydział Cywilny | Marta Bojarska |
VII K 348/23 | 2024-04-18 12:00 |
IX | VII Wydział Karny | Anna Sobczuk |
III Nsm 152/24 | 2024-04-18 14:15 |
1 | III Wydział Rodzinny i Nieletnich | Joanna Paszkiewicz |